Pragniemy przedstawić Państwu ofertę dotyczącą świadczenia przez nas usług. Świadczymy kompleksowe usługi fotograficzne. Ponadto oferujemy akcesoria związane z fotografią takie jak np. albumy fotograficzne czy ramki do zdjęć.

Doświadczenie i zdobyta wiedza pozwalają naa profesjonalne wykonanie usługi. Dla nas każde zlecenie traktowane jest indywidualnie, każdy klient jest wyjątkowy. Zadowolenie Państwa z naszych usług jest dla nas ogromną satysfakcją.

Oferujemy pełną obsługę fotograficzną:
Reportaże
Przyjęcia weselne
Studio
Plenery

Zaślubiny to szczególny dzień w życiu dwojga ludzi. Wtedy wszystko musi być piękne, radosne i kolorowe. Pamiątkowe fotografie z tego niezwykłego wydarzenia mają być zatrzymaniem w kadrze tych cudownych i jakże ulotnych momentów, gestów, spojrzeń i uśmiechów.

Oferta

Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie profesjonalnych usług fotograficznych. Długoletnie doświadczenie zawodowe oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia dają Państwu gwarancję solidnie wykonanej pracy. Podejmiemy się realizacji każdego zamówienia, gdyż najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie.

Zajmujemy się fotografią cyfrową. Oferujemy Państwu obsługę fotograficzną imprez i spotkań okolicznościowych. Zadowolenie Państwa z naszych usług jest dla nas ogromną satysfakcją, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Wykonujemy reportaże zarówno z przyjęć weselnych, komunijnych, jak i spotkań biznesowych. Ponadto polecamy również sesje plenerowe. Podejmujemy się fotografowania dzieci. Zajmujemy się też sesjami noworodków i świadczymy usługi obejmujące sesje brzuszkowe.

Naszym sposobem na udane fotografie jest wcześniejsze przemyślenie przebiegu sesji. Myśl o zdjęciu zawsze powinna być przed jego zrobieniem, nigdy w trakcie.

Posiadamy bogato wyposażone studio fotograficzne. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu nasze zdjęcia są bardzo wysokiej jakości.

Wykonujemy zdjęcia:
biometryczne:
do dowodu
prawa jazdy
do paszportu
dyplomowe
legitymacja
wiza

Oferujemy naszym klientom fotoksiążki, fotoalbumy oraz karty okolicznościowe i kalendarze. Posiadamy szeroki wybór gadżetów.

Gwarantujemy najwyższą jakość zdjęć oraz ich profesjonalną obróbkę graficzną i terminowe wykonawstwo zleceń.

Serdecznie zapraszamy do podjęcia owocnej współpracy.